Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Vzpomeň si aspoň, než půjdeš spát, že světem bloudí ten, kdo Tě má moc rád.

:

Chtěl bych být tou peřinkou, pod kterou Ty spíš, objevit se na chvilinku ve snu, který sníš.

:

Stále vidím Tvoje oči, jak se na mne dívaly, stále cítím Tvoje rtíky, jak mne něžně líbaly...stýská se mi.

:

Posílám Ti sluníčko, jednu pusu na líčko.Chybíš mi tu pořád více, touhou hoří moje líce.Schází mi Tvé objetí a jsem plná dojetí.Miluji Tě lásko moje, navždy budu jenom Tvoje.

:

Když se osud rozhodne skoncovat lásku mezi námi, potom poznáme , jak moc jsme se měli rádi.Lásko, napiš mi dřív, než se to stane. Miluji Tě.

:

Mít rád, není snad hřích, když zamiloval jsem se do očí Tvých.Nechci Tě lásko ztratit, chci se k Tobě vrátit.Chci s Tebou svůj život žít a Tebe vedle sebe pořád mít.

:

Chtěla bych Tě líbat, chtěla bych Tě objímat, že jsem tak daleko, můžu jen vzpomínat.

:

Už svítá a mně se po Tobě moc stýská.Když vidím Tvé krásné oči, svět se se mnou točí.Když hladím Tvé jemné tvéře, line se z nich krásná záře. Nezastaví mne už nic...chci Tě stále víc a víc..

.

Pořád na Tebe myslím. Chtěl bych se Tě dotýkat. Po celém těle mám zvláštní napětí, když na Tebe myslím.Asi se to jmenuje láska....a je to nádherné.

:

Myslím na jednoho človíčka, po kterém se mi stýská.Na krček bych ho políbila a po vlasech pohladila...jen kdyby tu se mnou byl a ke mně se přitulil.

Obrazek

Chybíš mi ve dne i v noci, máš mne celou ve své moci.Chybí mi, když se směješ, chybí mi jak rukama mne hřeješ.Chybí mi každý kousek Tvého těla...teď bych Tě nejradši u sebe měla.Chybí mi, jak se na mne díváš, chybí mi ta slůvka, co přitom říkáš.Miluji Tě.

:

Když se dívám do Tvých očí, vidím v nich náš celý svět.Když slyším Tvůj hlas rozkvetu jak krásný květ.Když Tě držím za ruku, vím, že jsem v bezpečí.Když Tě líbám na rty, tak hlava se mi zatočí. Stýská se mi , miláčku.

:

Už je tu zas den, kdy myslím na Tebe jen. Bolí mne mé srdíčko, stýská se mi moje zlatíčko.

::

Srdíčko pláče, srdíčko bolí, když Tě nemohu držet za ruku.

::

Miláčku jsem rád, že Tě mám a nikomu Tě nedám.

:

Přeji krásné snění, podívej se na nebe.V postýlce u mne nikdo není, já myslím jen na Tebe. Chtěl bych být s Tebou, hladit Tvoje tělo. Nevím, jak to Tvoje....moje by to chtělo.

:

Miluji Tě, když jsme spolu. Miluji Tě, když jsi dále. Miluji Tě neustále.

:

Vrať se...a zůstaň se mnou navždy.

:

Chyť mne za ruku, vydáme se spolu na dalekou cestu...až do samého nebe.

:

Podej mi ruku a zavři oči.Cítíš, jak mi bije srdce? Rozumíš tomu, co říká? Mluví o mé lásce.

:

Miluješ pro krásu? Tak nemiluj mne, jsou hezčí, než jsem já. Miluješ pro bohatství? Tak nemiluj mne, jsou bohatší, než já. Miluješ pro lásku? Potom mne miluj, protože nikdo jiný Tě nemiluje tak, jako já.

:

Když padala hvězda, přání své jsem zašeptal. Aby cit, který polapil mne, Tvé srdíčko rozehřál.Moc mi chybíš, kéž Tě brzy uvidím.

:

Jen Tvá ruka rozhodne, co s mým srdcem bude dál. Buď ho hodí do propasti, nebo ho už nikdy nepustí.

Obrazek

Chtěl bych Tě mít stále u sebe , co budeme prožívat to v osudu je psáno.Chtěl bych v Tvých očích číst každé další ráno.Vezmu Tě a Ty mne a proti všemu půjdeme.Má láska nezná mezí , tak už pojď ..vejdeme do těch dveří a všichni nám budou závidět. Srdce mé, už je jen Tvé...co s tím lásko provedem ??

:

Týden bez Tebe zas uplynul a já Tě vůbec neviděla. jen prázdné místo jsem vedle sebe měla.pořád mi v hlavě ležíš a u srdce mne hřejí vzpomínky na Tebe.Vrať se už zpátky ke mně lásko.

:

Miluji Tě, ta dvě slova vehnala mi slzu do očí, štěstí, stesk i láska se v ní zatočí.Miluji Tě a chci být ve Tvé náruči.Proč nemůžu mít vše, co si srdce poručí ?

:

Co dělám celý den ? Smutním...sama jsem. Ty jsi tam v dáli, oči Tvé se smály a já to neviděla, všem kolem Tebe se slzou záviděla. Moci se tak schoulit do Tvé náruče hřejivé.

:

Jak Ti mám říct , že Tě moc miluju...že Tě milovat nepřestanu ? Že budeš navždy uzamčen v mém srdci? Že Tě ještě po tom všem chci ? Vrať se ke mne a zapomeneme na všechno zlé. A potom už jen spolu budem. Vrať se, vždyť víš, že Tě miluju !!!

:

Není to krásné, mít někoho rád ? Ale už vím, jaké to je..o lásku se bát. To už je láska a ta se nezmění, vždyť já Tě tolik miluju , tak proč loučení ? Proč srdce máme a v něm cit ? Proč přísaháme... bez Tebe nemohu žít ?Kdo mi dá odpověď, proč a nač ? Proč nepomůže mi pláč ?

:

Jak krásné by bylo býti ve dvou. Ach, jak je to krásné. Však k lásce musí být dva...což není to tak jasné ?

:

Mé srdce mi stále buší pro Tebe a Tvoji duši. Proto má lásko jediná se mi s Tebou tak krásně usíná.

:

Psst...jdu se jen kouknout , jestli už spinkáš...a pokud spinkáš, tak jen něžný polibek Ti na tvářičky dám, k Tobě se přitulím a budu Tě hladit po tváři, zatímco Ty spíš. Dobrou noc a krásné sny.Miluji Tě..

::

Až se naše rty setkají , bude to jak ranní rosa pro růži. Až se naše ruce najdou, bude to jak polibek múzy pro básníka....a naše srdce budou bít láskou.

Obrazek


Mám to, co jsem si vždycky přál, mám to, za co bych i život dal. Mám nad hlavou sluníčko, mám zamilované srdíčko. Co ještě si můžu přát ? Abych Tě mohl líbat a objímat.

:

Košilku oblékám, do postýlky uléhám. Dnes nebudu cítit tvoje objetí, jak stýská se mi , nemáš ponětí. Přeji Ti krásné sny a dobrou noc. Vždyť víš, že miluji Tě moc a moc.

:

Přišel jsi do mého života , když jsem byla sama...těď Tě už budu potřebovat navždy.

:

Dvě krásné věci skrývá srdce mé...jedno je láska, druhé jméno Tvé.

:

Ty jsi mojí duší, jsi to , co mi sluší. Ty jsi ten, koho chci mít....jsi ten, se kterým chci žít.

:

Milovat sny je bláznovství, milovat tebe je to samé..protože ty jsi můj sen.

:

Každou noc mne navštěvuješ ve snu a ráno se budím se slzami. Každá ta slza odplavuje trochu bolesti, ale žádná nemůže odplavit tu lásku, kterou k tobě cítím.

::

Zas je tady dlouhá noc a ty mi chybíš lásko moc. Chci usínat vedle Tebe a líbat Tě po Tvém těle. Bez Tebe se usnout nedá, chybí mi Tvá krásná něha. Líbám Tě a hladím. Pa

::

Tak dokonale jsem se Ti lásko vzdal, stačí ať jsi kdekoli jen chvíle malá, abych Tě vyhledal, neb, kde jsi Ty, je srdce mé. Kdyby se ta věc stala a chtěla mě jiná, řeknu ne. Svou touhu, něhu, pocely, jen Tobě jsem dal a v srdci Tvém přemilá je uschoval, by láska neustálá pojila pevně Tě i mne. Kdyby se ta věc stala a chtěla mě jiná, řeknu ne.

::

Myslím stále na Tebe, kudy chodím. S Tebou vstávám i usínám, jen se pořád ptám, kde Tě lásko mám. MILUJI TĚ

Obrazek


Chtěl bych, aby první ranní zpráva, kterou budeš číst, byla ode mě. Jako první kapka rosy, jako první paprsek sluníčka, jako můj první úsměv, který jsi viděla na mé tváři. Dobré ráno, miláčku můj.

::

Když se ráno probudím,moje myšlenka patří Tobě. Kdy zase uvidím Tvoje milá písmenka ? Stýská se mi. Přeji Ti krásný den, miláčku a posílám sladkou pusinku.

::

Nikdy jsem žádnou ženu nemiloval tak jako Tebe, nikdy jsem neprosil o její lásku, tak se mi vrať miláčku, vždyť láska dokáže hory přenést,tak ať ta Tvoje je přenese.

:

Čekám Tě lásko každý den, čekám, že zas přijdeš, jak krásný sen.Dlaní něžnou mě pohladíš a bolavé srdíčko zas uzdravíš.

:

Stýská se mi po Tvých hebkých rukou, po pohlazení, jak to umíš jen Ty.Stýská se mi po Tvých tmavých očích...po Tvých žhavých polibcích, které mne vždy rozpálí.Stýská se mi po Tvých zamilovaných pohledech, které řeknou víc, než tisíc slov.Stýská se mi každý den i každou noc.

:

Když oči zavírám a do tmy se nořím, vysvitne měsíček a kol tisíce hvězdiček. A já hledám , hledám tu hvězdičku, která je nejblížší mému srdíčku.Náhle se něco stalo...srdce se láskou rozzářilo ! Jen jedna hvězdička tam v dáli, čistě a jasně září. Musím k ní blíž , srdce mi radí , svou lásku jí dej!Ať nezhasne a neztratí se v dáli !!

Obrazek


::

Jsi moje sluníčko, co mi život dává. jsi můj zázrak, který se mi stává. Jsi vše, bez čeho již nemůžu být, jen s Tebou miláčku chtěl bych žít.Posílám tisíc a jednu pusinku, aby Tě hladily po celém tělíčku a bylo Ti moc krásně.

::

MILUJI TĚ má kouzelná lásko.MILUJI TĚ píši každý večer na sklo.MILUJI TĚ volám ve dne k slunci a večer zas ke hvězdám, protože jsem šťastný, Tebe jsem si přál....a Tebe má................. mám. Moc a moc pusinek Ti posílám pro krásný a šťastný den.

::

I Ty jsi mé štěstíčko, snad jen větší maličko. Celý svět se se mnou točí, pro Tvé čarovné oči. Je to láska hodně velká....jmenuje se čarodějka.

::

Hledal jsem lásku a našel jsem Tebe. Hledal jsem štěstí, sklouzlo mi z nebe. Je to tak krásné, těžké uvěřit, že mi dva spolu můžem být. Našel jsem již, co dosud jsem hledal, Tebe má.................. nikdy bych už nedal. Jsi mé štěstíčko a miluji Tě nadevše. Jsem s Tebou a je mi krásně.Pa pa miláčku.

::

Jsi krásná květinka, jež rozkvétá mi v srdíčku, já něžný motýlek, co miluje květinku.Počkej na mne, šeptá květinka.Motýlek usedne, rozevře křidýlka. Políbí květinku, není to zdání. Tímto Ti posílám miláčku....své lásky vyznání. Jsem s Tebou opravdu šťastný..............

::

Ty mi lásku dáváš sílu žít. S Tebou jen si přeji být. Je to láska, cit, i touha, věř mi, nejsou to jen slova pouhá. O Tvém objetí neustále sním, ať jsem kde jsem, ať bdím, či sním. Miluji Tě a nestydím se za to. Ať celý svět se dozví, že Ty jsi má ..............., má láska, moje zlato. Už je to tak a nic a nikdo n naši lásku nezmění, i kdyby se snažil sebevíc, jsme jen my DVA...pak už nic. MILUJI TĚ

::

Chci se s Tebou milovat, smát, probouzet i vstávat.Slunci s Tebou mávat, při měsíčku snít, o tom, jak chci s Tebou být.To je moje přání , velký sen , abys byla navždy má a já Tvůj jen.

::

Až rozsvítí se hvězdička, co na nebi se blýská, vzpomeň si lásko, že se mi moc stýská. Až ráno modré nebe otevře se sluníčku, vzpomeň si, že jsme si blíž trošičku.. Pak přijde den, kdy podívám se do diáře, kde mám všechny známé a ten mi prozradí, že se setkat máme.Potom políbím a obejmu Tě a budu šeptat Ti do ouška  MILUJI TĚ.

::

Chci , abys věděla, že miluji Tebe, stejně jak slunce miluje nebe.Chci abys věděla, že miluji Tě moc, jak měsíc miluje noc.Chci abys věděla, že miluji Tvé vlasy,jako moře miluje řasy. Chci abys věděla, že jsi můj sen, na který myslím den co den.Chci abys věděla, že nejsi jen sen, jsem rád, že už jsi má den co den. MILUJI TĚ


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

laska milu ju hjjn

(romana, 24. 9. 2010 12:13)

moje laska je nikolas adamo moc ho miluju